Duben 2015

Hrůza.

30. dubna 2015 v 19:04 | Bella.M |  Diary
Ahoj kočky :)
Nejsem v dobré náladě je mi zle. Poslední zvonění dopadlo hrozně. Bohužel jsem na sobě vláčela vycpávky apod. takže jsem vypadala jako blbec, za druhé mě přede všemi žáky školy zesměšnila jedna moje spolužačka, kterou nenávidím od prváku. Nikdy bych nevěřila že to udělá. Měli jsme vodní pistole, ale takové ty pumpovací, které najednou vystříknou hodně vody. Samozřejmě tam stála celá škola včetně učitelů, já šla akorát za rohem a ona mě zlila octovou vodou s pivem odzhora až dolů. Fakt jsem si připadala trapně a chtělo se mi brečet. Šla jsem pak domů, třídní to pochopila, ale ten smard všude v autobusech ze mě apod. hrůza. Potom jsem přijela domů, na stole chlebíčky, víno, dorty..fuj. Já tohle nejím, nechápu proč jsem si to dala. Měla jsem asi 4 chlebíčky nějaké pendreky co mi přinesla babča, zbytek jsem vyhodila. Líto mi toho nebylo. Opravdu se cítím mizerně. Omlouvám se za ten depresivní článek, šla jsem pak cvičit Jillian a běhat, ale i tak je mi zle. Jsem přejedená, takže nevím co dělat dál, jakou motivaci mít, abych to vydržela, jsem už na zdravé stravě 4 měsíce a chci pokračovat, ale neím proč to nejde.

Dnes jsem potkala bývalého s jeho "úžasnou" přátelkyní, když jsem jela domů, bože to bylo hrozné, jí normálně narostl zadek :D smála jsem se, jelikož když má holka jistotu znám ze své zkušenosti, že se přestane snažit, takže až já budu mít 50 kilo, když to tedy nebudu přehánět s tím jídlem a dám to, tak ona bude mít 80 :D yeah. Těším se na ten pocit až mi bude ležet u nohou a prosit mě :D Bože, toto je hnusné říkat, ale chci to tak! Musím! Bude to dobré :) oběhnu vás zítra a budu makat :)
~
Sad but true.

29. 4. 2015

29. dubna 2015 v 12:12 | Bella.M |  Food
Jídlo:

6:30- jahody, mandarinka, sluneč. semínka+ bílý jogurt
9:10- 2 křehké plátky s krůtí šunkou, Cottage light
12:00- pangasius fileta, vejce, okurka, rajče
15:00- tvaroh s banánem, lžička medu
18:00- červená čočka s rajčaty

Pití: voda
Mimo: 3 ovesné sušenky
Pohyb: jogging (1 hodina), Jillian Michaels 30 days shared(1)
<3
Ahoj kočky, dnes jsem doma, dělám práci :( účetnictví. Fuj. Ve škole byly jen 3 hodiny, takže jsem se na to vykašlala když je zítra poslední zvonění :D yeah. Nevím za co mám jít, jsem v p*deli :D ale těžce :D jinak co se týká toho jak jsem psala že chci jíst více bílkovin a méně sacharidů bych chtěla uskutečnit, ale nemyslím si, že se mi to vydaří. Mám strašnou chuť cokoliv sladkého sníst jak nejím ty cukry prostě :D obyčejně jich jím daleko více, což je strašné, ale zkusím to, pokud budu vědět že zase sním to co nemám tak zařadím více sacharidů, ale zkusit to musím! Ráno jsem se proběhla se psem venku :) krása. Ta chudák ještě pořád leží jako mrtvolka :D beruška moje, to jsem jí dala :D odpoledne tu možná nebudu, ale večer se ozvu a doplním jídlo♥ svačinku možná ještě stihnu dopsat :) Bay♥

Thinspiration 0.13

29. dubna 2015 v 8:20 | Bella.M |  Thinspo
Ahoj holky♥ bude léto a každá z nás chce určitě svou vysněnou postavu :)
Já nikam nespěchám, ale když jsem se dnes zvážila a zjistila, že mám pořád stejně tak jsem se naštvala :D
Musím tomu dát šanci, musím to omezit, jíst hodně bílkovin a sportovat :) Tady je summer inspirace♥

28. 4. 2015

28. dubna 2015 v 16:05 | Bella.M |  Food
Jídlo:

6:00- Corn flakes 15 g, kokosové chipsy 15 g, mandle 15g, žitné vločky 15g+mléko
9:30- hruška, bílý jogurt
12:30- fazolová polévka, 1/2 krajíčku chleba
16:00- 2 rýžové chlebíčky, šunka, sýr, cherry rajčátka
18:30- pohanka s rajčaty a šunkou, bazalka

Pití: voda, káva s mlékem
Pohyb: chůze, Cardio workout 37 minut
.
Ahoj holky, jsem ve stesu, dnes další didakťáky, jeden jen na 67% a druhý na 82% ale pořád je to pro mě málo chci mít kolem 90% ale zatím neúspěšně :( bojím se že to pak nezvládnu. :( pokusím se. Angličtina mě děsí :( hrozně, dnes zatím bez sladkého, ten oběd no :D ale nic jiného v té restauraci neměli tak méně bez tuku :D ale byla dobrá ta polévka :D zatím jsem ani nesvačila a to jsou 4. Nemám moc hlad :( ale něco si dám :) ak to doplním :) pak vás oběhnu teď jdu na další didakťáky. :D Pá♥

27. 4. 2015

27. dubna 2015 v 18:57 | Bella.M |  Food
Jídlo:

6:00- bebe dobré ráno mini+ bílý jogurt
10:00- toast se šunkou a sýrem, termix pistáciový
12:30- banán
15:00- 1/2 kaiserky, šunka, sýr, mrož s tvarohem (30 g)
18:30- houbová polévka, sýr

Pití: voda
Mimo: 2 kostičky čokolády orion
Pohyb: chůze (1 hodinu)

.
Ahoj holky, jsem na sebe fakt naštvaná, nedokážu udržet den bez sladkostí, než e bych se přejídala, dám si od každého trochu, ale takto nikdy nezhubnu do léta tolik kolik chci, musím zase jet a hodně cvičit. Na cvičení kašlu, jelikož chodím skoro denně za přítelem takže na to není čas. Budu se snažit na maximum aby ten čas byl. Anglinu jsem vyšvihla na 2 a na 2- z testu didaktického, který mi dal, takže se prý smiluje a dá mi 4 na vysvědčení :D takže jupí. Spíše néééé. Maturite přede mnou. Bože, a já na to tak kašlala celou dobu. :( držte mi palce. :D bože.

26. 4. 2015

26. dubna 2015 v 15:18 | Bella.M |  Food
Jídlo:

8:00- banánové lívance s bílým jogurtem a jahody
10:30- ananas
12:30- rizoto s kuřecím masem a kukuřicí
15:30- celozrnný chléb, šunka, 2 slané tyčinky
18:30- vegetariánská klobása, grilovaná cuketa a žampióny

Pití: voda
Mimo: 2kinder čokolády (12 g)
Pohyb: chůze, pohyb na zahradě(2 hodiny), stepper(1 hodinu), 15 minut cardio a posilování

.
Ahoj holky :) tak dnes jsme makali na dřevu s tátou a se segrou tak jsem si docela mákla :D přes hodinu a půl, pak ještě uklízeli, takže 2 hodiny dohromady. :D hrůza. Večer se bude grilovat, mám naloženou cuketu a žampióny :) klobásu si nedám bylo mi z ní špatně minule :D fuj. tak jen zeleninu asi. Tak ať vám vše jde♥ Pa :)

25. 4. 2015

25. dubna 2015 v 11:20 | Bella.M |  Food
Jídlo:

7:00- dobrá vláknina, kukuřičné lupínky, sojové mléko
10:00- 2 křehké plátky+šunka, banánová přesnídávka
12:30- kuřecí stehno bez kůže, brambory
15:00- grilovaná cuketa, plátek kuřecího masa na grilu
18:00- 2 rýžové plátky se šunkou, Florian active(Tropical), hroznové víno 100 g

Pití: voda
Pohyb: chůze, Jillian Michaels body revolution workout 1, cvičení s blogilates (15 minut)
❤️
Ahoj holky♥ Váha se mi nehla za celý týden, ale včera jsem ještě v 10 hodin večer jedla celozrnnou housku a čokoládu a váha se nehla no :D ale nepřibrala jsem :) měla jsem pohyb, ny stepperu jsem byla 30 minut a posilovala jsem a pak jsem šla s přítelem na procházku a dali jsme si vínko. Jinak dobré :) dnes se chystáme někam na nákupy :) tak uvidíme co vybereme :) chci si kpupit košili na léto tak uvidím :) Zhubla jsem dohromady přes 10 Kg což je skvělé, jen to není můj cíl a chci ještě tvrdě makat. :) tak zase píšu♥ :) nebojte dám to! :) dnes má teta oslavu tak snad si tam nic nedám, doufám :) po obědě ani nebudu mít hlad doufám :)

Thinspiration 0.12

24. dubna 2015 v 15:59 | Bella.M |  Thinspo
Ahoj holky, tenhle článek je přednastavený, jsem u přítele, takže počítám že snad to zvládnu♥
Přidávám inspiraci.
.

I´m sorry.

23. dubna 2015 v 16:19 | Bella.M |  Diary
I really did but I just ruined everything
Ahoj slečny a všichni ostatní :)♥
Dnes jsem psala tu praktickou. Nechci tu rozepisovat svoje pocity apod.
Stejně to nikdo nebude číst :D na cvičení kašlu, nemám energii, praktická těžká, ale dalo se to napsat. Doufám že budu mít alespoň 33% z každé části. Fuj, už nikdy.
Co se týká jídla, dnes to není žádné fiasko, ale nebudu to hrotit. Nejedla jsem pravidelně jak bych měla, kvůli té praktické.
Prostě ráno jsem měla musli a ovesné vlo
čky s bílým jogurtem, pak hroznové víno, maliny a odpoledne až teď jsem měla vývar a celozrnný rohlík se šunkou, nějak jsem se nestíhala najíst. Navíc jsem nadmutá jako balón :D fuj, nevím z čeho ale.
Připadám si jako kdybych měla odletět na měsíc každou chvilku, nejspíš si na mě učit zasedl a nechce mě pustit k maturitě z angličtiny, pohádali jsme se, neřekla jsem mu zrovna krásné věci, ale prostě vím že na to mám, nejsem debil :D (jak někteří ze třídy :D) tak to je, taková je realita. Blbci půjdou k maturitě a my chytří co se mu nelíbíme tam nepůjdeme, protože mu nejsme sympatičtí a podle něj jsme nadutí :D co vyplývalo z jeho rozhovoru, tak uvidíme co bude dál. Dnes si dám něco ještě po 6 hodině, uvidím co, mám pořád hlad :D
k


22. 4. 2015

22. dubna 2015 v 15:53 | Bella.M |  Food
Jídlo:

8:00- ovesná kaše se sojovým mlékem, banánem,jahody
10:00- jablko, křehký plátek a tofu paštikou
12:30- čína z tofu, celozrnný kuskus
15:00- celozrnný chléb, šunka, sýr, čtevereček 70% čokolády
18:00- restované kuřecí kousky z prsa, zelené fazolky

Pití: voda, multivitamínový džus
Pohyb: chůze, stepper(1 hodinu)

Fashion
Ahoj holky♥ Dnes se učím od rána, prostě mi to už leze krkem :D ale musím to zvládnout. Ještě účetnictví si zoopakuju a ekonomiku, umím pár témat z veřejné správy a z práva. Fakt netuším jak to zvládnu všechno ještě :( ale musím. Tak mi držte palce, na více pohybu nemám náladu :( Jinak problémy se stolicí stále trvají, dnes jsem zkusila to černé uhlí, jak jste mi poradily, zatím jsem od té doby na záchodě nebyla, tak snad to bude dobré. :)